Szukam składów kominkowych powietrznych w Krakowie ?

Szukam składów kominkowych powietrznych w Krakowie ?

Chciałbym zamontować kominek z boczną szybką. Podobno są takie kominki na Stattlera w Krakowie, ale nie wiem, w jakim miejscu dokładnie.

opert34

Posty: 1

 
Znałem kiedyś firmę, która zajmowała się kominkami w Krakowie, ale nie pamiętam, na jakiej byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, dlatego dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli bardzo atrakcyjne.

leeoon

Posty: 14

 
Mnie się niesłychanie podobają kominki gazowe z Krakowa, jakie widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te wyższe modele trochę pieniędzy trzeba wydawać.

Alexiii

Posty: 3

 
Nie bardzo lubię kominki, dlatego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

EKO-Chatka

Posty: 8

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic wiecej, natomiast obudowa ma znaczenie, albowiem ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba zbadać.

jarcio00

Posty: 14

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem zaspokojony. Mnie ta firma pasowała, bowiem działali niezwykle prędko i sprawnie. Od kupienia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, jakich należałoby polecać.

figo

Posty: 4

 
Duży wybór wkładów kominkowych gazowych w Krakowie znajdziecie w firmie http://idziezgazucieplo.ovh, która naprawdę się na tym zna. Mam taki kominek i od wielu miesięcy nic się z nim nie dzieje. Firma podchodzi profesjonalnie do potrzeb każdego klienta.

Elektros

Posty: 6

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, wobec tego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bowiem można coś tylko zepsuć.

Dzidzia

Posty: 2

 
U mnie sprawdza się wkład kominkowy z płaszczem wodnym z Krakowa, który montowała wyspecjalizowana w tym firma. Niezwykle dobrze się na tym znają.

miko_poz

Posty: 17