Dobry peeling

Dobry peeling

Jakie najlepsze składniki występują waszym zdaniem w peelingach? W co warto zainwestować, żeby naprawdę poprawić stan skóry?

Beatka

Posty: 1

 
Tak, powinien kolor cery wrócić do normy, ale z czasem. Peeling wzmacnia skórę po kilku sesjach, więc warto stosować na początku krótko, a później coraz dłużej.

alibaba

Posty: 11

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

midnajt

Posty: 19

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Dzidzia

Posty: 8

 
Na mnie dobrze działa właśnie kwas mlekowy. Mam tłustą cerę, więc tylko takie peelingi wchodzą w grę https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276 i dobrze, że coś takiego w ogóle produkują. Złuszczenie naskórka wyraźne, nie wnika jakoś przesadnie głęboko, więc można normalnie wyjść z domu, a działanie zadowalające. Długo stosuję i tak samo dobrze działa, więc składu nie zmieniają przy zyskaniu popularności.

misuuuop

Posty: 4

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

Dzidzia

Posty: 2

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

woo_oow

Posty: 2