Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Możecie polecić jakąś sensowną firmę, która zajmuje się sprzedażą foli ochronnych na samochód i najlepiej, żeby też wykonywali nałożenie tej foli. Zależy mi na kimś kto faktycznie będzie dobrze znał temat i będzie w stanie coś takiego zrobić prawidłowo. Jeśli jesteście po detailingu auta i możecie coś polecić to dajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
Ja nakładałem ochronną folię i w ten sposób zmieniałem też kolor i korzystałem pod tym kątem oferty firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/). Spore doświadczenie jeśli chodzi o detailing, ale też sensowne ceny i świetne podejście do klienta, można liczyć na to, że usługa będzie wykonana rzeczywiście na wysokim poziomie, auto będzie doprowadzone do takiego stanu, że wyglądać będzie jak z salonu.

maniek

Posty: 7

 
Na pewno jak uda się znaleźć kogoś kto dobrze będzie w stanie taką usługę wykonać to moim zdaniem warto będzie to wziąć pod uwagę. Takie prace związane z detailingiem jeśli będą na wysokim poziomie wykonane to faktycznie mogą odmienić wygląd samochodu więc wydaje mi się, że czasami faktycznie z tego będzie warto skorzystać jak ktoś chce odmienić wygląd samochodu.

Nikuś32

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o same usługi detailingu to faktycznie to zainteresowanie tematem jest coraz większe, ale z drugiej strony znalezienie kogoś kto będzie w stanie to dobrze zrobić nie zawsze będzie takie proste. Warto więc tych wykonawców wcześniej odpowiednio sprawdzić, by mieć gwarancje, że faktycznie zajmą się tym w odpowiedni sposób.

Grooby

Posty: 17

 
W Świętokrzyskim jeśli chodzi o detailing to polecam https://souczek-detailing.com/. Robili moje auto zarówno pod kątem lakieru, jak i dogłębna pielęgnacja w środki i naprawdę efekt rewelacja. Auto idealnie czyste, wszystko super dopracowane, widać bardzo duże doświadczenie w temacie a jednocześnie zaangażowanie w to co robią.

Abaddon!123

Posty: 16